szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk ulotek – Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zapoczątkowało swoją działalność w 1991 roku. Od samego początku działa w sektorze drukarskim w Poznaniu, jako profesjonalny producent: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy również: ulotki, kalendarze, wizytówki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy w Poznaniu i na terenie całego kraju. Wszystkie zlecenia są wykonywane rzetelnie i profesjonalnie w oparciu o najwyższej jakości maszyny.

Ogromne doświadczenie zdobywane podczas wieloletniej pracy pozwala nam zaoferować najwyższą jakość produktów, m.in. druk ulotek, a także krótkie terminy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK działa w oparciu o nowoczesne studio Computer to Plate (CTP). System CTP służy do wykonywania matryc drukarskich o najwyższej jakości oraz do generowania plików pozwalających na wstępne ustawienie profili drukarskich na maszynie offsetowej (CIP-3). Dzięki temu poznańskie wydawnictwo cieszy się wysoką jakością drukowanych ulotek, folderów reklamowych i książek.

Usługa druku ulotek w Poznaniu

Połączenie nowoczesności i doświadczenia to klucz do uzyskania wysokiej jakości naszych produktów, którymi są: książka, broszura, gazeta, katalog, folder, ulotka, plakat, kalendarz, druk akcydensowy itp. Poznańskie Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK stale rozszerza zakres świadczonych usług oraz wykorzystuje profesjonalne maszyny, które nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim udoskonalają efekty. Dzięki nowocześnie wyposażonemu działowi introligatorni jesteśmy w stanie wykonać nieograniczoną ilość nakładu druku książek. Ponadto w odpowiedzi na zainteresowanie klientów rozszerzyliśmy ofertę o cyfrowy druk książek. Jednakże największą popularnością w Poznaniu cieszą się drukowane ulotki.

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK ma swoją siedzibę ulokowaną w Luboniu, przy zjeździe z autostrady A2. Usługi drukarskie od zawsze motywowały nas do ulepszania działalności, dlatego każde zlecenie jest oparte na indywidualnym podejściu do klienta oraz w cenie dopasowanej do wykonywanej usługi. Materiały reklamowe i ulotki drukowane w Poznaniu są z wysokiej jakości materiałów o bardzo dobrej rozdzielczości kolorystycznej.