szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk folderów reklamowych – Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK istnieje na rynku od ponad 25 lat. Firma od początku swojej działalności świadczy profesjonalne usługi drukarskie. Siedziba koło Poznania jest wyposażone w nowoczesne maszyny, które zapewniają świetną jakość wykonywanej pracy. Wydawnictwo zajmuje się drukiem: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy w Poznaniu: foldery reklamowe, ulotki, wizytówki, plakaty etc. Wszystkie zlecenia są wykonywane rzetelnie i profesjonalnie w oparciu o najwyższej jakości maszyny.

Ogromne doświadczenie zdobywane podczas wieloletniej pracy pozwala nam zaoferować najwyższą jakość produktów, a także szybki termin realizacji zleceń. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK oferuje również bardzo konkurencyjne ceny. Działamy w oparciu o nowoczesne studio Computer to Plate (CTP). System CTP służy do wykonywania matryc drukarskich o najwyższej jakości oraz do generowania plików pozwalających na wstępne ustawienie profili drukarskich na maszynie offsetowej (CIP-3). Dzięki temu wydawnictwo w Poznaniu zapewnia wysoką jakością drukowanych folderów reklamowych i książek.

Usługa druku folderów reklamowych w Poznaniu

Połączenie nowoczesności i doświadczenia, to gwarancja wysokiej jakości naszych produktów, którymi są: książki, broszury, gazety, katalogi, foldery, ulotki itp. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK stale rozszerza zakres świadczonych usług oraz wykorzystuje profesjonalne maszyny, które nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim udoskonalają jej efekty. Ponadto w odpowiedzi na zainteresowanie klientów rozszerzyliśmy ofertę o cyfrowy druk książek. Duże wyzwanie stanowią dla nas drukowane foldery reklamowe, które mają zachęcić do skorzystania z oferty firmy nie tylko na terenie Poznania.

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK to profesjonalna i rzetelna firma, która chętnie nawiązuje dłuższą współpracę. Siedziba w Poznaniu jest przystosowana do wykonywania skomplikowanych i pełnych zaangażowania zleceń. Drukowane foldery reklamowe powstają w oparciu o ofertę danej firmy z dbałością o szczegóły, by efekt końcowy był na wysokim poziomie.