szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk broszurek reklamowych – Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zapoczątkowało swoją działalność w 1991 roku, czyli ponad ćwierć wieku temu. Od samego początku działa w sektorze drukarskim w Poznaniu stale poszerzając zakres świadczonych usług. Siedziba koło Poznania jest wyposażone w profesjonalne maszyny, które zapewniają świetną jakość wykonywanej pracy. Wydawnictwo zajmuje się drukiem: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy w Poznaniu: broszury reklamowe, ulotki, kalendarze, wizytówki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy na terenie całego kraju.

Ogromne doświadczenie zdobywane podczas wieloletniej pracy pozwala nam zaoferować najwyższą jakość produktów, a także optymalny terminy realizacji zleceń, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK oferuje również bardzo konkurencyjne ceny. Działamy w oparciu o nowoczesne studio Computer to Plate (CTP). System CTP służy do wykonywania matryc drukarskich o najwyższej jakości oraz do generowania plików pozwalających na wstępne ustawienie profili drukarskich na maszynie offsetowej (CIP-3).

Usługa druku broszurek reklamowych w Poznaniu

Połączenie nowoczesności i doświadczenia, to klucz do uzyskania wysokiej jakości naszych produktów, którymi są: książka, broszura, gazeta, katalog, folder, ulotka, plakat, kalendarz, druk akcydensowy itp. Poznańskie Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK stale rozszerza zakres świadczonych usług oraz wykorzystuje profesjonalne maszyny, które nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim udoskonalają jej efekty. Dzięki nowocześnie wyposażonemu działowi introligatorni jesteśmy w stanie wykonać nieograniczoną ilość nakładu druku książek. Ponadto w odpowiedzi na zainteresowanie klientów rozszerzyliśmy ofertę o cyfrowy druk książek. Duże wyzwanie stanowią dla nas drukowane broszury reklamowe, które cieszą się popularnością nie tylko w Poznaniu.

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK to profesjonalna i rzetelna firma, która chętnie nawiązuje dłuższą współpracę. Siedziba w Poznaniu jest przystosowana do wykonywania skomplikowanych i pełnych zaangażowania zleceń. Drukowane broszury reklamowe wydają się być banalnie prostym zajęciem, jednakże druk jak i nasycenie kolorów musi być na najwyższym poziomie, tak więc wykonanie jest tak samo wymagające.