szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk materiałów promocyjnych – Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Od początku działa w sektorze drukarskim w okolicy Poznania, drukując: książki, czasopisma, foldery, biuletyny, informatory, instrukcje, katalogi. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy również: różnego rodzaju materiały promocyjne dla firm z Poznania i okolic. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK w trosce o potrzeby klientów stale poszerzamy zakres świadczonych usług.

Zajmujemy się wszystkimi zleceniami, które są związane z redakcją, opracowaniem graficznym, wydrukiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Specjalnością naszej drukarni jest profesjonalna produkcja książek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym zakresie mamy na swoim koncie niezliczone ilości wydrukowanych książek. Z czasem rozszerzaliśmy usługi o ulotki i inne materiały promocyjne, które można zamówić w naszej siedzibie pod Poznaniem. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK jest w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie związane z drukiem kompleksowo i profesjonalnie.

Druk materiałów promocyjnych w Poznaniu

Usługi druku materiałów promocyjnych w Poznaniu powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagającego rynku. W dobie konkurencji firmy za wszelką cenę chcą zdobyć uwagę potencjalnych klientów, dlatego decydują się na wielobarwne ulotki i gadżety firmowe, zachęcające do zapoznania się z ofertą firmy. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia w oparciu o indywidualną obsługę, korzystając z profesjonalnych maszyn wykonuje swoją prace niezwykle rzetelnie i terminowo.

Producent książek

Siedziba wydawnictwa mieści się tuż przy zjeździe z autostrady A2, tak dobre połączenie komunikacyjne, jest niewątpliwie zaletą dla klientów oraz dostawców. Ponadto UNI-DRUK w trosce o komfort klientów udostępnia obszerny parking wyposażony w rampę, co pozwala na bezproblemowy odbiór i dostawę partii drukowanych materiałów promocyjnych lub książek pod Poznaniem. W przypadku większych zleceń oraz braku możliwość odbioru zamówionej partii druku możemy dostarczyć zlecenie pod wskazany adres za pośrednictwem transportu zakładowego UNI-DRUK.