szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk książek w twardej oprawie

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK ma swoją siedzibę zlokalizowaną w Luboniu w okolicach Poznania, tuż przy zjeździe z autostrady A2, bardzo dobre połączenie komunikacyjne nie stanowi problemu z dojazdem zarówno dla klientów, jak i dostawców. Firma UNI-DRUK zapoczątkowała swoją działalność w 1991 roku. Od początku swojej działalności działa w sektorze drukarskim świadcząc szeroki zakres usług jako producent: czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Jednakże naszym największym atutem jest druk książek w oprawie twardej, broszurowej – miękkiej lub zeszytowej.

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK stale rozszerza zakres świadczonych usług oraz wykorzystuje profesjonalne maszyny, które nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim udoskonalają efekty. Dzięki nowocześnie wyposażonemu działowi introligatorni jesteśmy w stanie wykonać nieograniczoną ilość nakładu druku książek w twardej i miękkiej oprawie. Idąc z duchem czasu rozszerzyliśmy usługi o cyfrowy druk książek, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę.

UNI-DRUK – usługi drukarskie książek w twardych oprawach

Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK oferuje wykonanie zlecenia w oparciu o usługę poligraficzną, opracowując i drukując również: wizytówki, kalendarze, ulotki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy. W przypadku druku książek w miękkiej lub twardej oprawie nie ma ograniczenia nakładowego. Wydawnictwo ma możliwość dowozu drukowanych egzemplarzy pod wskazany przez klienta adres w możliwie jak najkrótszym czasie.

Usługi druku książek w twardej oprawie powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagającego rynku. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę, wykonywaną rzetelnie i profesjonalnie. By zapewnić komfort swoim klientom firma posiada bardzo duży parking przed siedzibą w Luboniu, co jest komfortowe zarówno dla dostawców, kurierów, jak i klientów, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK to gwarancja jakości drukowanych książek w oprawie twardej, miękkiej i zeszytowej.