szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk Cyfrowy Książek – Poznań

Specjalnością naszej drukarni jest profesjonalna produkcja książek, którą prowadzimy od chwili jej powstania. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie wydawania książek.

Ciągłe udoskonalanie naszego działu introligatorni pozwala nam obecnie wykonać praktycznie każdą oprawę introligatorską: twardą, broszurową (miękką) lub zeszytową.

Wielkość nakładu produkowanych książek również nie stanowi dla nas problemu. Dzięki nowoczesnym maszynom do druku offsetowego i cyfrowego zrealizujemy każdy nakład, niezależnie od tego, czy będzie to 10, czy 10 tysięcy egzemplarzy.

Naszym klientom służymy również pomocą w przygotowaniu książki do druku. Dysponujemy możliwościami wykonania redakcji tekstu, opracowania graficznego książki oraz wykonania składu i montażu całego wydawnictwa.

 
 
 
 
 
1
1

Druk książek Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zapoczątkowało swoją działalność w 1991 roku. Od samego początku działa w sektorze drukarskim w Poznaniu, jako producent: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy również: wizytówki, kalendarze, ulotki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe, i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy. Ponadto Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK wychodząc na przeciw klientom i zapotrzebowaniom rynku sektora drukarskiego stale poszerza zakres świadczonych usług, np o druk cyfrowy książek.

Poznań – usługi druku książek

Jako wydawnictwo zajmujemy się wszystkimi zleceniami, które są związane z redakcją, opracowaniem graficznym, wydrukiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Specjalnością naszej drukarni jest profesjonalna produkcja książek, którą prowadzimy od chwili jej powstania. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie produkcji książek. Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK jest w stanie wykonać praktycznie każdą oprawę introligatorską: twardą, broszurową (miękką) lub zeszytową. Od niedawna świadczymy usługi w zakresie druku cyfrowego książek przy współpracy ze specjalistycznym zespołem z firmy OCE.

Książki drukowane cyfrowo

Usługi cyfrowego druku książek powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagającego rynku. Drukarnia została wyposażona w najnowszej generacji maszyny przystosowane do druku cyfrowego książek w formacie monochromatycznym i wielobarwnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług w możliwie jak najkrótszym terminie. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę. Zespół korzystając z profesjonalnych maszyn wykonuje swoją prace niezwykle rzetelnie.

UNI-DRUK – producent książek

Firma UNI-DRUK ma swoją siedzibę zlokalizowaną w Luboniu w okolicach Poznania. Siedziba wydawnictwa mieści się tuż przy zjeździe z autostrady A2, tak dobre połączenie komunikacyjne, jest niewątpliwie zaletą dla klientów oraz dostawców. Ponadto producent książek UNI-DRUK w trosce o komfort klientów udostępnia obszerny parking wyposażony w rampę, co pozwala na bezproblemowy odbiór i dostawę partii zamówionych druków. W przypadku większych zleceń oraz braku możliwość odbioru zamówionego druku książek możemy dostarczyć partie pod wskazany adres za pośrednictwem transportu zakładowego UNI-DRUK.