szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk kolorowy – Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK powstało ponad 25 lat temu. Od początku działamy w sektorze drukarskim, jako producent: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów. Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy również: wizytówki, kalendarze, ulotki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy. Ponadto Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK wychodząc na przeciw klientom i zapotrzebowaniom rynku sektora drukarskiego stale poszerzamy zakres świadczonych usług inwestując w maszyny, których druk kolorowy będzie wyróżniał jakością poznańską firmę.

W Poznaniu usługi kolorowego druku okładek do książek powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagającego rynku, podobnie z cyfrowym drukiem książek. Drukarnia została wyposażona w najnowszej generacji maszyny przystosowane do druku kolorowego i cyfrowego książek w formacie monochromatycznym i wielobarwnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług w możliwie jak najkrótszym terminie. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę. Zespół korzystając z profesjonalnych maszyn wykonuje swoją prace niezwykle rzetelnie.

Druk kolorowy w Poznaniu

Świadczymy usługi w zakresie druku książek przy współpracy ze specjalistycznym zespołem z firmy OCE. Drukarnia poznańska została wyposażona w najnowszej generacji maszyny przystosowane do druku kolorowego, co pozwala na rzetelne wykonanie poligraficzne, opracowanie i drukowani: wizytówek, kalendarzy, ulotek, plakatów, afiszów, teczek i różnego rodzaju druków firmowych niezbędnych w promocji każdej firmy. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę. Korzystając z profesjonalnych maszyn wykonuje swoją prace niezwykle rzetelnie.

Ogromne doświadczenie zdobywane podczas wieloletniej pracy oraz zaangażowanie pracowników pozwala nam zaoferować najwyższą jakość produktów, a także krótkie terminy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Dobór maszyn poznańskiego wydawnictwa nie jest przypadkowy, naszym celem jest wykonywanie prac drukarskich w rzeczywistych, nasyconych kolorach.