DRUK CYFROWY

Oferujemy perfekcyjny druk cyfrowy w krótkich terminach.

szybki

spawdź ofertę

spawdź ofertę

spawdź ofertę-offset

realizacje

Druk cyfrowy – Poznań

Potrzeby naszych Klientów, a także wymagania współczesnego rynku spowodowały, że postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o druk cyfrowy.

Przy współudziale fachowców z firmy OCE wyposażyliśmy naszą drukarnię w najnowszą generację maszyn do druku cyfrowego monochromatycznego i wielobarwnego, co umożliwia nam zaoferować perfekcyjny druk cyfrowy w krótkim terminie.

W obecnej chwili, dzięki naszemu bogatemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią technikę druku, dostosować ceny oraz terminy realizacji usług do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

 
 
 
 
 
 
1
1

Druk cyfrowy – Poznań

Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zapoczątkowało swoją działalność w 1991 roku. Chcąc zapewnić swoim klientom profesjonalną obsługę poligraficzną, opracowujemy i drukujemy, szeroki wachlarz materiałów reklamowych: wizytówki, kalendarze, ulotki, plakaty, afisze, teczki i różnego rodzaju druki firmowe i akcydensy niezbędne w pracy każdej firmy. Jednakże od samego początku swojej działalności działamy w sektorze drukarskim, głównie jako producent: książek, czasopism, folderów, biuletynów, informatorów, instrukcji, katalogów, a od niedawna zajmujemy się drukiem cyfrowym książek w siedzibie koło Poznania.

Odpowiadamy na potrzeby rynku

Świadczymy usługi w zakresie druku cyfrowego książek przy współpracy ze specjalistycznym zespołem z firmy OCE. Usługi powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagającego rynku. Drukarnia poznańska została wyposażona w najnowszej generacji maszyny przystosowane do druku cyfrowego książek w formacie monochromatycznym i wielobarwnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług w możliwie jak najkrótszym terminie. Zespół Wydawnictwo i Drukarnia UNI-DRUK zawsze realizuje zlecenia produkcji książek w oparciu o indywidualną obsługę. Zespół korzystając z profesjonalnych maszyn wykonuje swoją prace niezwykle rzetelnie.

Usługi cyfrowego druku książek koło Poznania

Firma UNI-DRUK ma swoją siedzibę zlokalizowaną w Luboniu w okolicach Poznania. Siedziba wydawnictwa mieści się tuż przy zjeździe z autostrady A2, tak dobre połączenie komunikacyjne, jest niewątpliwie zaletą dla klientów oraz dostawców. Ponadto producent książek UNI-DRUK w trosce o komfort klientów udostępnia obszerny parking wyposażony w rampę, co pozwala na bezproblemowy odbiór i dostawę partii zamówionych druków. Wykonywane obowiązki ,to dla nas pasja i chęć rozwoju podążając za nowymi trendami. Zespół UNI-DRUK zawsze stawia na pierwszym miejscu klienta, właśnie dlatego wydawnictwo w Poznaniu rozszerzyło usługi o cyfrowy druk książek.